Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży kominów systemowych

Jesteśmy przedsiębiorstwem wielobranżowym działającym na rynku od 2012 roku. O d początku działalności wiodącym przedmiotem działalności stała się sprzedaż materiałów budowlanych ze szczególnym naciskiem na systemy kominowe o wkładzie ceramicznym.

Z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że jesteśmy jednym z prekursorów sprzedaży kominów systemowych w Internecie a z każdym rokiem zarówno sprzedaż jak i grono naszych Klientów powiększa się.

Głównym naszymi odbiorcami są inwestorzy indywidualni oraz firmy remontowo budowlane.

Konstruując naszą ofertę staramy się starannie dobierać kooperantów dostarczających komponenty do oferowanych przez nas produktów. Takim kooperantem jest niemiecka firma Hart Keramik, która dostarcza nam wszystkie elementy ceramiczne. Jest to firma o wieloletniej rodzinnej tradycji, firma rozpoznawalna na rynku europejskim. Dzięki tej współpracy możemy zaoferować Klientom 30 lat gwarancji na elementy ceramiczne.

To co nas wyróżnia to fakt, że nasz asortyment jest dostępny dla Klientów nieprzerwanie przez cały rok jak również o każdej porze roku gwarantujemy szybki czas dostawy – 2 dni robocze. Dostawa na terenie Polski jest bezpłatna. Nasi pracownicy służą pomocą Klientom w doborze systemu kominowego odpowiedniego do posiadanego urządzenia grzewczego.

Pomagamy również w doborze systemu bazując na przesłanych przez Klientów projektach budynków.

Klientom dokonujących zamówień na dwa lub więcej systemów kominowych oferujemy atrakcyjne rabaty.

Jesteśmy przekonani, że zapewniamy naszym Klientom najlepszy stosunek jakości do ceny!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji! Służymy fachową rada i pomocą przy każdym kroku zamówienia, w razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego ( 880 475 770 ) lub mailowego ( sklep@systemykominowe.pl ) .

Polecamy systemy kominowe oraz wentylację z oferty SystemyKominowe.pl.